Co nabízíme

Lekce jízdy na kanoi, raftu, kajaku

Po úvodním zaškolení na břehu začneme na klidné vodě a naučíme se správnou techniku pádlování, jízdu vpřed i vzad a zatáčení (široký záběr, kontra záběr, závěs). Poté se přesuneme do mírného proudu v náhoně, kde Vás budeme zdokonalovat ve schopnostech vedení kajaku a pronikneme do tajemství náklonů.

Pro pokročilé kanoisty, raftaře, kajakáře a absolventy začátečnických lekcí, kteří již mají s vodou nějaké zkušenosti, máme připraven další program: trénink pohybu na tekoucí vodě, ovládání lodě z hlediska taktiky jízdy - nájezdy, výjezdy, náklony, zastavení a travers.

Jednotlivé lekce trvají 90 minut a ceny se odvíjejí od počtu osob ve skupině. Nejefektivnější formou výuky představují individuální lekce, kdy se instruktor po celou dobu věnuje pouze jednomu frekventatovi. Pokud však máte týmového ducha a chtěli byste se o lekce podělit se svými přáteli, nebo se naopak přidat k již existující skupince, můžete využít skupinových lekcí, které jsou cenově dostupnější a díky omezené velikosti skupinek stále nabízí rychlý postup v zlepšování techniky pádlování.


Individuální lekce

Skupinové lekce

Půldenní kurz